Wybór przez rodziców odpowiedniego przedszkola jest ważnym momentem w życiu małych dzieci.  W naszym przedszkolu zapewniamy profesjonalną opiekę wychowawczo-dydaktyczną. Prowadzimy zróżnicowane zajęcia rozwijające aktywność twórczą dziecka, wyobraźnię, umiejętność komunikowania się i współdziałania z rówieśnikami. Organizujemy imprezy, uroczystości rodzinne oraz wchodzące do szkolnego kalendarza. Oprócz realizacji zajęć programowych, organizujemy również zajęcia logopedyczne i umuzykalniające oraz naukę języka angielskiego. Odwiedzają nas aktorzy z przedstawieniami teatralnymi. Bliższe i dalsze otoczenie poznajemy podczas wycieczek. W miejsce tradycyjnego leżakowania przedszkolaki odpoczywają na dywanie słuchając bajek czytanych lub opowiadanych przez nauczycielkę. Posiadamy własny plac zabaw, szkoła otoczona jest terenami zielonymi.

przed2 przed3